Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού πρωταθλήματος.
Σάββατο 25– 01 – 2020
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Κ 16 | ΩΡΑ 11:00 | ||
Μπαλκουρας | Δήμητρα α – Μετέωρα | Λεωνιδας | Καπερωνης – Κωστηρας |
Κηπακίου | ΑΕΤ – ΑΟΤ | Σταφυλας | Μαργιωλης – Πλοκας |
Αποστόλων | Ακαδημία 1 – Οικουμένιος | Μπαλας | Μαρκοπουλος – Καλογριας |
Πετρωτού | Πετρωτό – Πύργος | Μουστακας | Αβρααμ – Αποστολου |
Πυργετού | Πυργετός – Δήμητρα β | Παπαγεωργοπουλος | Κουτσαγιας – Σίνδρος |
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Πυργετός | Μανασης Κ | Παφης – Καλογριας |
Πύλης | Πορταικός – Κρ Βρύση | Δουλοπουλος | Καπερωνης Μαργιωλης |
Φήκης | Φήκη – Αγ Μονή | Ζησης | Νταλουκας – Σταφυλας |
Ταξιαρχών | Ταξιάρχες – Σαράγια | Λεωνιδας Σ | Κωτουλας – Αλεξοπουλος |
Λυγαριάς | Λυγαριά – Μεγαλοχώρι | Κοντινος | Τζανης – Λεωνιδας Κ |
Κεφαλοβρύσου | Κεφαλόβρυσο – Δήμητρα | Πετσας | Μανασης Μ – Πλοκας |
Μουριάς | Δροσερό – Πύργος | Νοτος | Κωστηρας – Κουτσαγιας Ε |
Καστρακίου | Καστράκι – Καλύβια | Κουτσαγιας Γ | Μπαλας – Αποστολου |
Ριζαριο – Πηγή | 3-0 | ||
Γ Ερασιτεχνική | 1ος Όμιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Μπελετσιου | Μπελέτσι – Φωτάδα | Μουστακας | Τζιοτζιος – Καψουρας |
Μεγαρχης | Ανταλλάξιμα – Λιλη | Ανδριοπουλος | Ρατζας – Κατσογιαννος |
Ασπροκλησιας | Ασπροκλησια – Δευκαλίων | 3-0 | |
Γ Ερασιτεχνική | 2ος Όμιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Χρυσαυγης | Ακ Τρικάλων – Διαμαντι | Αβρααμ | Μακρης – Παπαγεωργοπουλος |
Κυριακή 26 – 01– 2020
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Β Ερασιτεχνική | 1ος Όμιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Κεφαλοβρύσου | ΑΕΚ Σαραγίων – Γλύνος | Κουτσαγιας | Νταλουκας – Παφης |
Πετρωτού | Πετρωτό – Ακ Αμπελακίων | Κοντινος | Κωτουλας – Μαργιωλης |
Μπάρας | Αχιλλέας – Οικουμενιος | Δουλοπουλος | Τζανης – Παπαγεωργοπουλος |
Κεραμιδίου | Κεραμίδι – Ζάρκο | Ζησης | Καλογριας – Σινδρος |
Αγ Κυριακής | Αγ Κυριακή – Αστέρας | Μανασης Μ | Κουτσαγιας Ε – Κωστηρας |
Αρδάνι – Γριζανο | 0-3 | ||
Καρυες – Λόγγος | 0-3 | ||
ΑΕΤ – Κρήνη | 3-0 | ||
Ρεπό: Ακαδημία 1 | |||
Κ 12 | 1ος Όμιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Καλαμπάκας | Μετέωρα – ΑΟΤ | Μουστακας | |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Όμιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Φιλύρας | Ροπωτό – Ασπροβαλτος | Μανασης Κ | Νταλουκας – Καλογριας |
Φωτεινού | Φωτεινό – Θεόπετρα | Ζησης | Κωστηρας – Αποστολου |
Βασιλικής | Βασιλική – Τζουρτζια | Κουτσαγιας | Κωτουλας – Παπαγεωργοπουλος |
Πιαλείας | Πιαλεία – Γενεσι | Κοντινος | Τζανης – Μανασης Μ |
Χρυσομηλια – Πρόδρομος | 3-0 | ||
Γόμφοι – Βυτουμας | 3-0 | ||
Βαλτινό – Δενδροχωρι | 3-0 | ||
Πρίνος – Παλαιομοναστηρο | 0-3 | ||
Κ 12 | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Ακαδημίας | Ακαδημία 1 – Ακ Αμπελακίων | Ανδριοπουλος | |
Πύργου | Πύργος α – ΑΕΚ Σαραγιων α | Αβρααμ | |
Μπαλκουρας | Δήμητρα α – Πυργετός | Καπερωνης | |
Κ 12 | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Μπάρας | Αχιλλέας – Πύργος β | Αλεξοπουλος | |
Μπαλκουρας | Μεγαλοχωρι – Πηγή | Κουτσαγιας | |
Σαραγιων | ΑΕΚ Σαραγιων β – Πορταικός | Μουστακας | |
Οικουμενιου | Οικουμένιος – Δήμητρα β | Πλοκας | |
Ρεπό: Ακ Αμπελακιων β | |||
Γ Ερασιτεχνική | 2ος Όμιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Κεφαλ/κου | Κεφαλ/κος – Απόστολοι | Μαργιωλης | Μπαιρακταρης – Σινδρος |