Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Τρικάλων οι διαιτησίες του ερασιτεχνικού.
Σάββατο 08– 02 – 2020
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Κ 16 | ΩΡΑ 11:00 | ||
Οικουμενίου | Οικουμένιος – Πετρωτό | Σταφυλας | Πλοκας – Μπαλας |
Καλαμπάκας | Μετέωρα – ΑΕΤ | Μουστάκας | Αβρααμ – Αποστόλου |
Μπαλκούρας | Δήμητρα β – ΑΟΤ | Μανασης Μ | Κωστηρας – Καπερωνης |
Πύργου | Πύργος – Δήμητρα α | Παπαγεωργοπουλος | Μαργιωλης – Σινδρος |
Πυργετού | Πυργετός – Ακαδημία 1 | Ανδριοπουλος | Μαρκοπουλος – Καλογριας |
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Αγ Μονής | Αγ Μονή – Πυργετός | Κουτσαγιας | Νταλουκας – Αλεξοπουλος |
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Σαράγια | Λεωνιδας Σ | Κατσογιαννος – Μουστακας |
Πύλης | Πορταικός – Μεγαλοχωρι | Ζησης | Μαργιωλης – Πλοκας |
Φήκης | Φήκη – Δήμητρα | Μανασης Κ | Σταφυλας – Κωτουλας |
Ριζαριού | Ριζαριό – Πύργος | Δουλοπουλος | Αποστολου – Ανδριοπουλος |
Ταξιαρχών | Ταξιάρχες – Καλύβια | Κοντινος | Λεωνιδας Κ – Μπαλας |
Λυγαριάς | Λυγαριά – Καστράκι | Νοτος | Μανασης Μ – κωτηρας |
Κρ Βρύση – Πηγή | 3-0 | ||
Κεφαλόβρυσο – Δροσερό | 3-0 | ||
Γ Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Φωτάδας | Φωτάδα – Ασπροκλησια | Μαργιωλης | Καπερωνης – Κουτσαγιας |
Μεγάρχης | Αν Μεγαρχης – Μπελέτσι | Μουστακας | Ρατζας – Παπαγεωργοπουλος |
Ανταλλάξιμα – Ελευθ/ρι | 3-0 | ||
Γ Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Λεπτοκαρυάς | Λεπτοκαρυά – Πατουλιά | Αβρααμ | Καψουρας – Τζιοτζιος |
Διαλεχτό – Πηνειάδα | 3-0 | ||
Κυριακή 09 – 02– 2020
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Β Ερασιτεχνική | 1ος Όμιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Γριζάνου | Γριζανο – Γλύνος | Κουτσαγιας | Νοτος – Πλοκας |
Αποστόλων | Ακαδημία 1 – Ακ Αμπελακίων | Μανασης Κ | Σταφυλας – Παφης |
Κεφαλοβρύσου | ΑΕΚ Σαραγίων – Οικουμενιος | Κοντινος | Νταλουκας – Κωτουλας |
Μπάρας | Αχιλλέας – Αστέρας | Ζησης | Ανδριοπουλος – Μουστακας |
Κεραμιδίου | Κεραμίδι – Αγ Κυριακή | Δουλοπουλος | Μαργιωλης – Μαρκοπουλος |
Αρδάνι – Λόγγος | 0-3 | ||
Πετρωτό – Κρήνη | 3-0 | ||
Καρυες – ΑΕΤ | 0-3 | ||
Ρεπό : Ζάρκο | |||
Κ 14 | ΩΡΑ 11:00 | ||
Ακαδημίας 1 | Ακαδημία 1 – Μετέωρα | Σινδρος | Κωστηρας – Αβρααμ |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Όμιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Γόμφων | Γόμφοι – Τζουρτζια | Αβρααμ | Καπερωνης – Κουτσαγιας |
Φιλύρας | Ροπωτό – Παλαιομ/ρο | Κοντινος | Νταλουκας – Μπαιρακταρης |
Φωτεινού | Φωτεινό – Πιαλεία | Νοτος | Τζιοτζιος – Καψουρας |
Βαλτινού | Βαλτινό – Γενέσι | Κουτσαγιας | Ζησης – Κωτουλας |
Ασπροβαλτος – Πρόδρομος | 3-0 | ||
Βυτουμας – Θεόπετρα | 0-3 | ||
Χρυσομηλια – Δενδροχωρι | 3-0 | ||
Πρίνος – Βασιλική | 0-3 | ||
Κ 12 | 2ος Όμιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Πύργου | Πύργος β – Πηγή | Μουστακας | |
Football Factory | Ακ Αμπελακιων β – Δήμητρα β | Μαργιωλης | |
Μπάρας | Αχιλλέας – ΑΕΚ Σαραγιων β | Αλεξοπουλος | |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Μεγαλοχωρι | Κωστηρας | |
Ρεπό: Πορταικός | |||
Κ 14 | ΩΡΑ 15:00 | ||
Πυργετού | Πυργετός – Οικουμενιος | Παφης | Ρατζας – Αργυροπουλος |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Δήμητρα β | Σταφυλας | Σινδρος – Ανδριοπουλος |
Σαραγιων | ΑΕΚ Σαραγίων – Πορταικός | Αποστολου | Τζανης – Σακκας |
Φλαμουλίου | ΑΟΤ – Νεοχωρι | Πλοκας | Κουτσαγιας – Κυρατζουλης |
Καρυων | Ακ Αμπελακιων – Πύργος | Παπαγεωργοπουλος | Μαρκοπουλος – Μαρκος |
Ρεπό: Δήμητρα |